O nas.

Ladrob Opole
Ladrob kontakt

Ladrob

ModernLab to polska rodzinna firma z tradycjami, która od początków lat 90-tych zajmuje się diagnostyką i problematyką chorób drobiu oraz doradztwem żywieniowym. Dzisiaj ModernLab to bardzo nowoczesne Centrum Badawcze posiadające swoje laboratorium mikrobiologiczne oraz dział badawczo rozwojowy. Laboratorium zajmuje się zarówno diagnostyką chorób bakteryjnych i wirusowych, jak i badaniami żywności, pasz oraz wody.

Nowoczesne metody badawcze pozwalają na istotne skrócenie czasu badania oraz charakteryzują się najwyższą wykrywalnością czynnika chorobotwórczego.

Dział Badawczo Rozwojowy zajmuje się badaniami eksperymentalnymi i poszukiwaniem nowych rozwiązań pozwalających na osiągnięcie z góry założonych celów praktycznych. Wynikami tych badań są receptury próbne wyrobów. Motywem podejmowania tych prac jest weryfikacja rezultatów badań podstawowych pod kątem ich praktycznego wykorzystania. W efekcie tych badań powstają nowe rozwiązania o potwierdzonej skuteczności mogące sprostać naszym wysokim wymaganiom.

W 2014 roku firma ModernLab w oparciu o wyniki swoich badań i na podstawie wieloletniego doświadczenia w leczeniu zwierząt hodowlanych, wprowadziła na rynek polski własną linię produktów o nazwie FortiVit. Są to mocno skoncentrowane mieszanki witaminowo- mineralne , ziołowe oraz probiotyczne. W roku 2018 powstała kolejna linia produktów o nazwie FortiPash, jako sypkie produkty do specjalistycznego żywienia. Komponenty używane do produkcji produktów FortiVit i FortiPash są najwyższej jakości i charakteryzują się wysoką koncentracją substancji czynnych. Znakiem firmowym tych produktów jest to, że są produkowane w
Polsce i znane są ze swojej skuteczności działania. Od tego czasu firma wzbogacała wiedzę i tworzyła innowacyjne produkty. Firma ModernLab zajmuje się również programem chowu zwierząt bez antybiotyków. Opracowywane receptury są badane w naszym laboratorium pod kątem skuteczności ograniczenia bakterii chorobotwórczych, a następnie wyniki te są weryfikowane w szeroko zakrojonych testach terenowych. Dzięki temu powstają skuteczne i przebadane produkty mogące zastępować stosowanie
antybiotyków w hodowli.

Kontakt

Telefon: 792 555 165
biuro@ladrob.pl

ul. Północna 10, 45-805 Opole, Polska
Pon – Pt: 8:00 – 16:00

Aktualizuję…
  • Brak produktów w koszyku.