Film - współpraca z Panem Rafałem Pasoniem fortivit

Program Lotowy

Program Lotowy - w pierwszym etapie regeneruje stawy i przygotowuje kondycyjnie gołębie do sezonu. Natomiast we właściwym okresie lotowym utrzymuje wydolność organizmu na najwyższym poziomie, zabezpiecza obciążone stawy, buduje mięśnie i dba o ich szybką regenerację. Chroni układ oddechowy i nawadnia organizm aby gołębie mogły maksymalnie wykorzystać swoje możliwości.

Ladrob Opole - film informacyjny

Program Okołolęgowy

Program Lęgi – program w pierwszym etapie skupia się na uzupełnieniu niedoborów najważniejszych witamin u matek oraz na regulacji gospodarki hormonalnej. Kwas foliowy zwiększa przeżywalność zarodków oraz dba o ich prawidłowy rozwój. Probiotyki w mleczku od pierwszego tygodnia wspomagają odporność u piskląt. Następnie dostarczamy pisklętom cały pakiet witamin do prawidłowego rozwoju.

Rafała Pasoń dla Ladrob

Wysoki poziom w sezonie 2022

Pan Rafał dzieli się swoim doświadczeniem hodowlanym. Konsekwentne podejście do żywienia, które daje wymierne efekty na najwyższym poziomie.

Ladrob film informacyjny

Badania Laboratoryjne

Parę słów na temat kierunków badań laboratoryjnych, pobieraniu wymazów i interpretacji wyników.

Ladrob film informacyjny Łukasz Latała

Program zdrowotny i oczyszczający

Opis programu Prozdrowotnego i oczyszczającego. Dawkowanie i zastosowanie produktów oraz wszystko to co trzeba wiedzieć o ich działaniu. Zapraszamy do obejrzenia filmu.

Ladrob film informacyjny Łukasz Latała i Rafał Pasoń

Suplementacja witaminowa

Spotkanie z Panem Rafałem oraz trochę informacji ogólnych na temat suplementacji witaminowej, stosowania antybiotyków. Parę słów o naszych produktach i stosowaniu witamin oraz ziół w hodowli gołębi.

Rafał Pasoń

Rafał Pasoń

Gratulujemy kolejnych sukcesów hodowlanych. Współpraca z Panem Rafałem Pasoniem jest szczególna ponieważ nie ogranicza się jedynie do sugestii jak najlepiej wykorzystać potencjał naszych produktów ale jej wynikiem jest tworzenie nowych receptur, które powstają w oparciu o olbrzymie doświadczenie Pana Rafała w hodowli gołębi oraz lekarskie doświadczenie naszej firmy.

Aktualizuję…
  • Brak produktów w koszyku.